Infinite Mould Solution Infinite Mould Solution

Po mnoha letech vývoje přinášíme unikátní řešení. Představujeme Vám Infinite. Náš zcela nový stroj pro laserové navařování. Infinite je mobilní zařízení určené k opravě vstřikovacích forem a strojních součástí navařováním materiálu.

Více informací

AS LASER WELDING

Naše služby zahrnují:

Laserové navařování

Opravy laserovými přístroji

Vývoj a výroba prototypů nástrojů a strojů

INFINITE

Infinite Mould Solution

Užitý diodami buzený vláknový laser má ve srovnání s konkurenčními YAG-lasery řadu výhod. Je mnohem účinnější v přeměně elektrické energie na laserové záření a je tak zhruba o 20 % úspornější. Jakost paprsku je velmi precizní a stabilní s přesnou amplitudou. Celý zdroj je mnohem kompaktnější a nevyžaduje vodní chlazení, které je častým zdrojem problémů. Systém je prakticky bezúdržbový, což značně snižuje provozní náklady, jelikož odpadají investice do spotřebního materiálu a servisu.

Výkon laserového zdroje je 300 W s pulzní energií 30 J. Délku trvání pulzu je možné nastavit v rozmezí 0,4-50 ms s frekvencí 1-100 Hz. Velikost průměru paprsku lze nastavit v rozmezí 0,2 až 2 mm. Životnost laserového zdroje je udávána na více než 50 000 hodin provozu, což při osmi hodinách denně, 365 dní v roce odpovídá 17 letům provozu.

Pro více informací nás kontaktujte na .

Kontakty

+420 548 531 423

Olomoucká 37, 618 00 Brno

Napište nám!

Děkujeme za zprávu! Co nevidět se Vám ozveme.

Zpráva nebyla odeslána, zkuste stránku znovu načíst a zprávu odeslat znovu.